Agroturystyka w Suwalskiem - Suwałki - Agroturystyka nad jeziorem na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Agroturystyka nad jeziorem zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Agroturystyka w Suwalskiem, Suwałki, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Agroturystyka nad jeziorem lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Agroturystyka w Suwalskiem, Suwałki

 
Data dodania:   2018-06-06
Miasto:   Suwałki
Zobacz też ciekawe miejsca w woj. podlaskim
Cena:   30
 
Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego położonego na Suwalszczyźnie. 35 km od Augustowa. Wieś Zelwa, powiat Sejny, gmina Giby. W sumie 22 miejsca noclegowe rozlokowane w dwóch drewnianych budynkach oznaczonych jak A i B. 120 metrów od jeziora Zelwa(własna linia brzegowa i pomost) i bardzo blisko duże jezioro Pomorze i trzy rezerwaty przyrody. Przez wieś płynie rzeka Marycha. Możliwość rozbicia namiotu i postawienia przyczepy kempingowej, spływów kajakowych. Gospodarstwo jest w fazie rozwoju. Jest miejsce na ogniska, grill, hamaki, wędzarnia, boisko do siatkówki i badmintona. Okolica wolna od smogu! Jeden z najczystszych miejsc Polski. Fantastyczny odpoczynek od zgiełku wielkomiejskiego. Gospodarstwo przyjazne dla rodzin z dziećmi. Las, ryby, grzyby, wędrówki, kajaki, sauna, rowery, wycieczki na Litwę i co kto chce. Obiekt całoroczny!
 
Imię / firma:   Wojtek
Strona WWW:   brak
Adres:   brak
Telefon:  
Adres e-mail:  
Pobyt ze zwierzakiem:   TAK
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Agroturystyka w Suwalskiem - Suwałki - Agroturystyka nad jeziorem na CiekaweMiejsca.org
Agroturystyka nad jeziorem, Agroturystyka w Suwalskiem
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2019 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia