Letniskowe domki nad morzem - Władysławowo - Nad morzem na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Nad morzem zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Letniskowe domki nad morzem, Władysławowo, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Nad morzem lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Letniskowe domki nad morzem, Władysławowo

 
Data dodania:   2018-03-08
Miasto:   Władysławowo
Zobacz też ciekawe miejsca w woj. pomorskim
Cena:   190
 
Zapraszamy na wczasy do naszego ośrodka Domki nad morzem Balfala do Ostrowa koło Karwi. Nasze domki są komfortowe, nowocześnie urządzone, z dbałością o estetykę przestrzeni. Staraliśmy się także żeby w domkach nie zabrakło niczego. Dlatego wyposażyliśmy aneks kuchenny, łazienkę oraz cały domek we wszystko co niezbędne. Wszystkie domki są parterowe, drewniane, z dużymi panoramicznymi oknami. W okach zamontowane są moskitiery, można skorzystać z klimatyzacji i ogrzewania.
Okolica domków nad morzem Balfala to głównie tereny zielone i rekreacyjne. Położenie ośrodka jest idealne - blisko od nas do sklepu, knajpek, a jednocześnie mamy spokój i widok na piękne tereny.
Do plaży idzie się spacerkiem ok. 10-15 minut. Do lasu jest około 300m.
Świetna lokalizacja Ostrowa sprawia, że warto wybrać się na liczne wycieczki, między innymi do Trójmiasta, na Hel, do Parku Słowińskiego oraz innych bardzo atrakcyjnych, choć mniej znanych, takich jak Krokowa, czy Kniewo.
Zapraszamy od weekendu majowego do końca września. Aktualne informacje, w tym cennik oraz więcej zdjęć można znaleźć na naszej stronie internetowej www.balfala.pl
 
Imię / firma:   Domki nad morzem Balfala
Strona WWW:   www.balfala.pl
Adres:   Ostrowo ul. Bielawska 4
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Letniskowe domki nad morzem - Władysławowo - Nad morzem na CiekaweMiejsca.org
Nad morzem, Letniskowe domki nad morzem
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2018 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia