Świętokrzyska Polana - Medical Resort - Kielce - Pensjonaty w górach na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Pozostałe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Świętokrzyska Polana - Medical Resort, Kielce, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Pozostałe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Świętokrzyska Polana - Medical Resort, Kielce

 
Data dodania:   2016-12-15
Miasto:   Kielce
Zobacz też ciekawe miejsca w woj. świętokrzyskim
Cena:   do uzgodnienia
 
Świętokrzyska Polana - Medical Resort w Chrustach koło Kielc to idealne miejsce do wypoczynku i rozrywki dla całych rodzin. Ośrodek położony jest na polanie pośrodku lasu, co czyni z tego miejsca przestrzeń relaksu i możliwość ucieczki przed miejskim zgiełkiem.
Świętokrzyska Polana to mnóstwo atrakcji takich jak:
Oceanika - zespół wielkoformatowych akwariów o pojemności ponad 300 000 litrów. Można tu podziwiać ponad 500 gatunków zwierząt wodnych. To miejsce, w którym każdy miłośnik wodnego życia znajdzie coś interesującego i zobaczy stworzenia, na co dzień niedostępne. Zgromadzono tu zwierzęta i rośliny z wód rzek, jezior, mórz i oceanów całego świata, podzielone według miejsca ich występowania.
Park Miniatur Świętokrzysko - rozciąga się na powierzchni 2 400 m2 i gromadzi wyjątkowe zbiory, a mianowicie kopie najważniejszych 20 obiektów regionu w skali 1:20. Przedstawiają stan idealny budowli, z czasów ich największej świetności. Rozmieszczone są bardzo pomysłowo, bo na obszarze przypominającym kształtem województwo świętokrzyskie i dokładnie w tych miejscach, w których znajdują się w rzeczywistym stanie.
Wystawa, Fascynujący świat owadów - wystawa, dzięki której dowiesz się jak wyglądają największe, najpiękniejsze i najdziwniejsze motyle, chrząszcze, wije, krocionogi, pająki, pluskwiaki, błonkówki, ważki, modliszki, karaczany i wiele innych. W zbiorach entomologicznych, prócz wypreparowanych owadów, nie brakuje też żywych zwierząt umieszczonych w specjalnie do tego przygotowanych terrariach.
Kraina Zabawy - czyli dmuchańce, karuzela, eurobungee, aquaroller i łódeczki. Wszystko dla dzieci! Atrakcje utrzymane są w charakterze podwodnego świata. Jest ogromny ruchomy statek, który kołysze się, jakby płynął po morzu, gigantyczna zjeżdżalnia Delfin o wysokości 10 metrów, kule ‘Wipe out’, karuzela z ośmiornicą oraz parę nieco mniejszych kolorowych atrakcji dla najmłodszych. Kolorowe łódeczki napędzane siłą mięśni dzieci pływają w basenie z płytką, chłodną wodą. Wyścigi i relaks na wodzie dostarczają mnóstwa emocji i z pewnością spodobają się każdemu. Na najbardziej odważnych czeka 8-metrowe eurobungee, na którym można skakać na wysokość nawet 11 metrów!
Park Linowy - to miejsce pełne zakamarków, lin, drabinek, krętych korytarzy, gdzie dzieci i młodzież mogą przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bezpiecznie bawiąc się na linach. Na terenie parku znajdują się dwie trasy o różnym stopniu trudności. Dlatego każdy, zarówno osoby rozpoczynające przygodę z zabawą na linach, jak i te bardziej doświadczone, poszukujące większej dawki emocji, znajdą coś dla siebie.

Świętokrzyska Polana oferuje ponad 300 miejsc noclegowych, w domkach o wysokim standardzie i wyposażeniu. Na terenie kompleksu znajduje się też kilka punktów gastronomicznych, gdzie można smacznie zjeść. To wszystko sprawia, Świętokrzyska Polana to miejsce na udany pobyt dla całych rodzin, gdzie chce się powracać!
 
Imię / firma:   Świętokrzyska Polana - Medical Resort
Strona WWW:   www.swietokrzyskapolana.pl
Adres:   Chrusty, ul. Laskowa 95
Telefon:  
Adres e-mail:  
Pobyt ze zwierzakiem:   TAK
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Świętokrzyska Polana - Medical Resort - Kielce - Pensjonaty w górach na CiekaweMiejsca.org
Pozostałe, Świętokrzyska Polana - Medical Resort
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2023 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia