|
Zimowisko z j. angielskim dla dzieci Active Winter, Wisła
Obóz pełen zabawy i nauki angielskiego w pięknej Wiśle, dla dzieci 8-11 lat. Połączymy przyjemne z pożytecznym - to będzie udany wyjazd! Sprawdź nasz atrakcyjny program zimowy!
MIEJSCE: Wisła (Beskidy)
WIEK: 8 - 11 lat
CENA: 1290 zł
DOKĄD JEDZIEMY Wisła to miasteczko leżące u źródeł największej polskiej rzeki. Ze źródeł na Baraniej Górze wypływają potoki Czarna i Biała Wisełka, które po połączeniu się i przyjęciu wód potoku Malinka tworzą rzekę Wisłę. Blisko stąd do granicy z Czechami i Słowacją. Wisła nazywana jest perłą Beskidów, jest przepięknie położona w kilku dolinach Beskidu Śląskiego. Można tu zobaczyć Skocznię im. Adama Małysza oraz muzeum jego imienia.
PROGRAM JĘZYKOWY OBOZU ACTIVE WINTER Z ANGIELSKIM Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego, a program będzie dostosowany do potrzeb i umiejętności grupy. Podzielimy się na grupki wg zaawansowania w nauce języka angielskiego i odbędziemy ciekawe zajęcia w przyjaznej, zabawnej atmosferze. Lekcje będą w formie aktywnych warsztatów, nie będziemy bezczynnie siedzieć w ławkach, ale bawić się, rozmawiać, grać w gry, wymyślać rozmaite scenki i sytuacje! Nauka na pewno nie będzie stresująca ani nudna, zadbamy o każdy szczegół i o dobry poziom zajęć. Konwersacje, opisy widoków, nauka słownictwa, drama - scenki rodzajowe, prezentacje i autoprezentacje, warsztaty, muzyka, film. Zajęcia będą prowadzone przez lektorów języka angielskiego na poziomie początkującym oraz średnio zaawansowanym (intermediate) w wymiarze min. 3 godzin dziennie.
PROGRAM UZUPEŁNIAJĄCY Porwanie zbójeckie - zdarzy się naprawdę! Grupa będzie musiała odbić porwanych dzięki sprytowi i wspólnemu działaniu - oby się udało! Beskidzcy zbójcy są bardzo pomysłowi! Kręgle – zajęcia w profesjonalnej kręgielni, nauka gry w kręgle. Kulig z biesiadą góralską - wielki kulig saniami z góralami i góralską muzyką na żywo, a potem wieczór regionalny, z pieczeniem kiełbasek i innych przysmaków! Wycieczka autokarowa do aquaparku "Delfin" w Skoczowie, zajęcia na basenie. Pływalnia dysponuje 93 - metrową zamkniętą zjeżdżalnią rurową stanowiącą dużą atrakcję. Oprócz tego jest mniejsza zjeżdżalnia, jacuzzi, gejzery, dwa duże baseny z wodą o różnej głebokości. Turniej Oscypka - weźmiemy udział w zawodach i grach, a celem będzie zdobycie pysznych oscypków! Beskidzkie anioły - kreatywne zajęcia z ciastem solnym - wykonamy własnoręcznie ozdoby, anioły i co tylko dusza zapragnie. Uwolnimy nasze artystyczne dusze. Wycieczka "Odkrywamy Wisłę" – w trakcie wycieczki poznamy i zwiedzimy wszystkie najciekawsze miejsca tego uroczego miasteczka: Muzeum Beskidzkie, Muzeum Narciarstwa, Galerię trofeów Adama Małysza. Zobaczymy pomnik Adama z czekolady. Będzie możliwość zakupu pamiątek. Rajd terenowy na orientację. Gra nocna "Świetlik" - zabawa terenowa z latarkami. Wielkie zawody zjazdowe - czyli konkurs z bezpiecznym zjeżdżaniem na czym się da (sanki, jabłuszka, oponki, i inne). Karaoke - wieczór niezapomnianych emocji i prawdziwy show - każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda. Gry zespołowe i integracyjne – dla wszystkich niestrudzonych i spragnionych dodatkowych wrażeń. Biała integracja – czyli gry i zabawy na śniegu, wspólnie lepienie igloo i śniegowych labiryntów. Rzeźba w śniegu – konkurs na najładniejszą i najciekawszą śnieżną budowlę. Sportowe co nieco - gra w ping-pong, gry planszowe, bieg z przeszkodami, piłka na kiju, nauka żonglowania i inne. Dyskoteka. DLA RODZICÓW Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor wszystkich uczestników. Nasi instruktorzy i wychowawcy są przeszkoleni do pracy z dziećmi, doświadczeni, a praca jest dla nich pasją. Na naszych obozach dzieci nie mają czasu na nudę! Celem obozu jest nauka angielskiego poprzez zabawę i w codziennych sytuacjach, a także aktywny wypoczynek i zapoznanie dzieci z kulturą regionu.
ZAKWATEROWANIE Obiekt o bardzo dobrym standardzie, z dużym terenem rekreacyjnym i zadaszonym grillowiskiem. W obiekcie jadalnia w wystroju regionalnym, bilard, stół do ping-ponga, kominek, kawiarenka, sale do zajęć, sala telewizyjna. Przytulne, ładne pokoje 2-4 osobowe z łazienkami. Ośrodek znajduje się 800 m od centrum Wisły, w spokojnej, zacisznej okolicy, z pięknymi widokami.
WYŻYWIENIE Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorek! Śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z transportu kolonijnego. Możliwe posiłki wegetariańskie (proszę zaznaczyć w karcie zgłoszenia dziecka na obóz). Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim - śniadanie w dniu wyjazdu.
CENA ZAWIERA Realizację programu językowego i dodatkowego, wstępy do odwiedzanych obiektów, opiekę kadry, wyżywienie 3 razy dziennie plus podwieczorek, 6 noclegów, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 10 000 zł oraz całodobową opiekę lekarską.
CENA NIE ZAWIERA dojazdu (możliwość dojazdu kolonijnego za dopłatą z wybranych miast w Polsce).
DOJAZD Dojazd własny lub kolonijny.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą obozów KOGIS: narciarskie, snowboardowe, taneczne, odcudzające, plastyczne, aktywne bez nart i inne!
TERMINY * 12.02.2012 - 18.02.2012 * 19.02.2012 - 25.02.2012
ORGANIZATOR KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej www.kogis.pl; kontakt@kogis.pl tel: 94 372 02 43
Imię / firma: KOGIS
Strona WWW: ogłoszenie nieaktualne
Adres: ogłoszenie nieaktualne
Telefon:
Adres e-mail:
|
Zobacz podobne ogłoszenia
|
|
 Obozy młodzieżowe, Zimowisko z j. angielskim dla dzieci Active Winter
|