oto wyprawa: Islandzki Road Trip (27.08 - 06.09.2020) - cała Polska - Wycieczki last minute na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Wycieczki last minute zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia oto wyprawa: Islandzki Road Trip (27.08 - 06.09.2020), cała Polska, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Wycieczki last minute lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

oto wyprawa: Islandzki Road Trip (27.08 - 06.09.2020), cała Polska

 
Data dodania:   2020-05-29
Miasto:   cała Polska
Cena:   do uzgodnienia
 
Islandia - kraj pełen ciekawostek i osobliwości. Zapierających dech w piersiach widoków, oraz dzikiej przyrody. Wypożyczymy samochody i przez 11 dni będziemy poznawać najbardziej fotogeniczne miejsca tej fascynującej wyspy. Aby móc podziwiać zorzę polarną, spektakle świetlne i niezwykłe widoki, przez większość trasy będziemy spać w namiotach. Czy nie brzmi to jak wyprawa życia?
Zaczniemy od Reykjaviku, gdzie dla każdego z uczestników przygotujemy indywidualny plan nauki fotografii. Następnie udamy się na Błękitną Lagunę, gdzie krajobraz przypomina inną planetę. Zażyjemy leczniczych kąpieli w bajecznie błękitnym jeziorze. Kolejnym przystankiem będzie Rezerwat Przyrody Reykjanesfolkvangur, pełen czarnych plaż, oraz klifów zamieszkałych przez różne gatunki ptaków. Następnie przemierzymy kaniony, wąwozy i udamy się nad wodospad Gullfos. W Rezerwacie Przyrody Fjallabak będziemy fotografować najpiękniejsze miejsce na wyspie - tęczowe góry. Pełni wrażeń, dotrzemy do rybackiego miasteczka Husavik, gdzie wreszcie wyśpimy się w wygodnych łóżkach. Tam wypłyniemy w rejs statkiem, w poszukiwaniu wielorybów.
To tylko namiastka tego co nas czeka.
 
Imię / firma:   Pakuj Plecak
Strona WWW:   www.pakujplecak.pl
Adres:   brak
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
oto wyprawa: Islandzki Road Trip (27.08 - 06.09.2020) - cała Polska - Wycieczki last minute na CiekaweMiejsca.org
Wycieczki last minute, oto wyprawa: Islandzki Road Trip (27.08 - 06.09.2020)
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2021 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia