Letni obóz terapeutyczny dla Nastolatków 13-15 lat - cała Polska - Obozy młodzieżowe na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Obozy młodzieżowe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Letni obóz terapeutyczny dla Nastolatków 13-15 lat, cała Polska, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Obozy młodzieżowe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Letni obóz terapeutyczny dla Nastolatków 13-15 lat, cała Polska

 
Data dodania:   2020-03-31
Miasto:   cała Polska
Cena:   do uzgodnienia
 
Letni obóz terapeutyczny w Matyldowie odbędzie się w terminie od 23 do 29 spierania 2020.
Do udziału w obozie zapraszamy młodych ludzi w wieku 13 – 15 lat, którzy doświadczają nieśmiałości, przeżywają trudności w relacjach z rówieśnikami oraz którym brak pewności siebie w nawiązywaniu nowych kontaktów. Obóz dedykowany jest osobom, które chcą lepiej poznawać siebie oraz mimo strachu, przy wsparciu terapeutów, podejmować próby otwierania się na innych ludzi.

W wyjeździe udział weźmie 8 – 10 osób.

Na obóz zapraszamy nastolatków bez kolegów/ koleżanek. Udział w wyjeździe ma być okazją do poznania nowych osób. Może zdarzyć się tak, że uczestnicy będą znali się z innych wyjazdów lub spotkają przypadkowo. Nie zapisujemy jednak osób wspólnie ze znajomymi.
Wyjeżdżamy do Matyldowa k. Płocka. Jest to wieś położona wśród lasu nad jeziorem Zdworskim. Zamieszkamy w Olędówce – rodzinnym domu letniskowym z kilkoma sypialniami, kominkiem, dużą kuchnią i salonem oraz odrobiną terenu dookoła. Jest to miejsce spokojne, kameralne, z wieloma możliwościami aktywności w okolicy.
W trakcie obozu terapeutycznego poza aktywnościami mającymi na celu wakacyjny odpoczynek, znajdują się również zajęcia i warsztaty mające na celu pomóc uczestnikom lepiej radzić siebie ze zgłaszanymi trudnościami. Przed wyjazdem każdy z uczestników bierze udział w konsultacji kwalifikującej do obozu. Dzięki niej jest świadomy celu, z jakim na niego wyjeżdża oraz wie w jakich formach zajęć będzie brał udział. Prowadzący obóz wspierają uczestników w realizacji ich celów oraz zachęcają do podejmowania działań ukierunkowanych na budowanie relacji z innymi.

Obóz jest projektem non – profit. Oznacza to, że 100 proc. wpłat pokrywa 100 proc. kosztów związanych z jego organizacją.
 
Imię / firma:   Stowarzyszenie Pracownia Aktywnego Działania "Półpiętro"
Strona WWW:   https://www.polpietro.org/2020/03/26/letni-oboz-terapeutyczn
Adres:   Warszawa, Twarda 1
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Letni obóz terapeutyczny dla Nastolatków 13-15 lat - cała Polska - Obozy młodzieżowe na CiekaweMiejsca.org
Obozy młodzieżowe, Letni obóz terapeutyczny dla Nastolatków 13-15 lat
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2021 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia