Ośrodek Wypoczynkowy w Trębach Starych - Konin - Nad jeziorem na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Nad jeziorem zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Ośrodek Wypoczynkowy w Trębach Starych, Konin, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Nad jeziorem lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Ośrodek Wypoczynkowy w Trębach Starych, Konin

 
Data dodania:   2020-02-24
Miasto:   Konin
Zobacz też ciekawe miejsca w woj. wielkopolskim
Cena:   od 33 zł/doba
 
W gminie Kleczew mieści się Ośrodek Wypoczynkowy nad brzegiem Jeziora Budzisławskiego, wchodzącego w skład Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Znajduję się tam kilkanaście domków letniskowych oraz pole namiotowo campingowe. W okresie wakacyjnym nad bezpieczeństwem kąpiących się osób czuwa ratownik WOPR. Ośrodek usytuowany jest bezpośrednio nad linia brzegową jeziora, a dostęp do wody oddziela piaszczysta plaża. Do dyspozycji wczasowiczów są boiska do gry w plażową piłkę siatkową oraz plac zabaw dla dzieci. W wakacje na plaży dostepna jest dmuchana zjeżdżalnia oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego, w której można wybierać spośród 10 rowerków wodnych, 5 kajaków oraz desek surfingowych z wiosłem. Co warto podkreślić, są to sprzęty dla amatorów. Jezioro Budzisławskie doceniane jest również przez nurków z całego kraju. Przejrzystość wody osiąga 10 m, głębokość dochodzi do 34 m. Dostępny jest tor podwodny przystosowany do nurkujących o różnym stopniu zaawansowania, dzwon nurkowy, do którego można wpłynąć i oddychać bez aparatu, 2-metrowy posąg Matki Boskiej z litego drewna, szalupa z Pomorza i postać nurka, z którą należy się przywitać.
Więcej informacji pod adresem www.osir.kleczew.pl lub pod telefonem 603 515 467.
 
Imię / firma:   Stanisław Krzemiński
Strona WWW:   osir.kleczew.pl
Adres:   Kleczew, Tręby Stare 65
Telefon:  
Adres e-mail:  
Pobyt ze zwierzakiem:   TAK
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Ośrodek Wypoczynkowy w Trębach Starych - Konin - Nad jeziorem na CiekaweMiejsca.org
Nad jeziorem, Ośrodek Wypoczynkowy w Trębach Starych
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2020 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia