Foto wyprawa: Islandzki Road Trip 27.08-06.09.2020 - Warszawa - Wycieczki objazdowe na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Wycieczki objazdowe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Foto wyprawa: Islandzki Road Trip 27.08-06.09.2020, Warszawa, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Wycieczki objazdowe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Foto wyprawa: Islandzki Road Trip 27.08-06.09.2020, Warszawa

 
Data dodania:   2020-01-27
Miasto:   Warszawa
Zobacz też ciekawe miejsca w okolicach Warszawy
Cena:   5900
 
Islandia - kraj pełen ciekawostek i osobliwości. Zapierających dech w piersiach widoków, oraz dzikiej przyrody. Wypożyczymy samochody i przez 11 dni będziemy poznawać najbardziej fotogeniczne miejsca tej fascynującej wyspy. Aby móc podziwiać zorzę polarną, spektakle świetlne i niezwykłe widoki, przez większość trasy będziemy spać w namiotach. Czy nie brzmi to jak wyprawa życia?
Zaczniemy od Reykjaviku, gdzie dla każdego z uczestników przygotujemy indywidualny plan nauki fotografii. Następnie udamy się na Błękitną Lagunę, gdzie krajobraz przypomina inną planetę. Zażyjemy leczniczych kąpieli w bajecznie błękitnym jeziorze. Kolejnym przystankiem będzie Rezerwat Przyrody Reykjanesfolkvangur, pełen czarnych plaż, oraz klifów zamieszkałych przez różne gatunki ptaków. Następnie przemierzymy kaniony, wąwozy i udamy się nad wodospad Gullfos. W Rezerwacie Przyrody Fjallabak będziemy fotografować najpiękniejsze miejsce na wyspie - tęczowe góry. Pełni wrażeń, dotrzemy do rybackiego miasteczka Husavik, gdzie wreszcie wyśpimy się w wygodnych łóżkach. Tam wypłyniemy w rejs statkiem, w poszukiwaniu wielorybów.
To tylko namiastka tego co nas czeka.
 
Imię / firma:   Marta
Strona WWW:   brak
Adres:   brak
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Foto wyprawa: Islandzki Road Trip 27.08-06.09.2020 - Warszawa - Wycieczki objazdowe na CiekaweMiejsca.org
Wycieczki objazdowe, Foto wyprawa: Islandzki Road Trip 27.08-06.09.2020
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2020 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia