Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim - cała Polska - Kwatery w górach na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Kwatery w górach zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim, cała Polska, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Kwatery w górach lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim, cała Polska

 
Data dodania:   2020-01-10
Miasto:   cała Polska
Zobacz też lub w polskich górach
Cena:   50
 
Domu na Wzgórzu to nie tylko hotel w Gorlicach. Niezwykły dom otoczony lasem, trochę kwiatów, płot drewniany, zapach siana ze skoszonej trawy, brzozy pochylone jak w ukłonie, cisza… i ten niekończący się śpiew ptaków od rana do wieczora.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy dwuosobowe oraz czteroosobowe pokoje. Każdy z pokoi posiada niezależne wejście z zewnątrz, nielimitowany internet poprzez Wi-Fi, telewizor, aneks kuchenny i własną łazienkę.

Dom na Wzgórzu to coś więcej, niż zwykłe pokoje hotelowe, które można znaleźć wszędzie. Jeśli liczy się dla Ciebie tani nocleg w Gorlicach połączony agroturystyką w Beskidzie Niskim i spędzony w rodzinnej atmosferze, to trafiłeś idealnie.

To właśnie tu w Beskidzie Niskim odnajdziesz rytm życia, rytm przyrody. Miejsce które dla państwa prezentujemy jest punktem widokowym na Gorlice i Beskid Niski. Jako gospodarze służymy informacją o regionie. Możemy też zorganizować imprezy turystyczne z przewodnikiem.

Zaproponujemy zwiedzanie zabytków budownictwa drewnianego, sakralnego oraz pobliskich obiektów związanych z bogatą kulturą Pogórzan i Łemków. To tylko część atrakcji jakie mogą Państwo doświadczyć przyjmując nasze zaproszenie.

Gorlice są także bazą wypadową do Krynicy, Bieszczad, Zakopanego i na Słowację. Różnorodność szlaków do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i konnej na terenie Magurskiego Parku Narodowego, zachęca do poznawania tej osobliwości przyrodniczej i krajobrazowej zachowanej w swej pierwotnej postaci unikalnej na skalę Europejską.

Zapraszamy do Domu na Wzgórzu
 
Imię / firma:   Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim
Strona WWW:   domnawzgorzu24.pl
Adres:   38-300 Gorlice, ul. Janusza Korczaka 17
Telefon:  
Adres e-mail:  
Pobyt ze zwierzakiem:   TAK
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim - cała Polska - Kwatery w górach na CiekaweMiejsca.org
Kwatery w górach, Dom na Wzgórzu - Noclegi w Beskidzie Niskim
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2021 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia