Dafi-klucz do filtra - Kielce - na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Pozostałe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Dafi-klucz do filtra, Kielce, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Pozostałe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Dafi-klucz do filtra, Kielce

 
Data dodania:   2019-11-30
Miasto:   Kielce
Zobacz też ciekawe miejsca w woj. świętokrzyskim
Cena:   25-818
 
Oczyszczanie wody to idealny sposób na zdrową i świeża wodę wprost z kranu. Firma Dafi to polski fabrykant, jaki od lat produkuje filtry do wody bądź urządzenia takie butelki i dzbanki filtrujące. Oczyszczanie wody staje się coraz modniejsze, a także przyczynia się do ochrony środowiska przyrodniczego bowiem pozwala zmniejszyć wykorzystanie wody butelkowanej ze supermarketów. Firma Dafi do własnych filtrów przepływowych zaprojektowała specjalny klucz, dzięki jakiemu szybko możesz zamontować, zdemontować bądź wymienić filtr we własnym domu. Klucz pasuje do każdego rodzaju filtrów Dafi, a jego specjalnie opracowany kształt zdecydowanie ułatwia wszelkie czynności.
 
Imię / firma:   Dafi Klucz
Strona WWW:   sklep.dafi.pl/klucz-do-filtrow-przeplywowych-dafi.html
Adres:   Fabryczna 24
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
     
Brak zdjęć.
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2019 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia