Zachowuj świeżość napojów dzięki karafce Dafi - cała Polska - na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Pozostałe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Zachowuj świeżość napojów dzięki karafce Dafi, cała Polska, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Pozostałe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Zachowuj świeżość napojów dzięki karafce Dafi, cała Polska

 
Data dodania:   2019-11-30
Miasto:   cała Polska
Cena:   do uzgodnienia
 
Korzystasz z akcesoriów oczyszczających od marki Dafi takich jak dzbanek bądź butelka do czyszczenia wody z kranu? Doskonale! Pamiętaj jednakże, iż przefiltrowaną wodę należałoby przechowywać w wygodnym pojemniku takim jak szklana karafka, która stworzona jest z wysokiej klasy szkła. Karafka jest dopełnieniem dzbanków oraz butelek filtrujących oraz wyciskarki. Możesz w niej trzymać wodę bądź napoje. Karafka pozwala zachować świetny smak wody i świeżość wyciśniętych soków. Karafka Dafi wyposażona jest w wieczko ochraniające przed niechcianymi zapachami i pyłem. Dodatkowym plusem karafki jest elegancki wygląd i kształt, który pasuje do każdej innowacyjnej kuchni.
 
Imię / firma:   Dafi Karafka
Strona WWW:   sklep.dafi.pl/szklana-karafka-dafi-stalowa.html
Adres:   25-818 Kielce, ul. Fabryczna 24
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
     
Brak zdjęć.
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2019 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia