Klucz do filtrów przepływowych Dafi - cała Polska - na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Pozostałe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Klucz do filtrów przepływowych Dafi, cała Polska, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Pozostałe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Klucz do filtrów przepływowych Dafi, cała Polska

 
Data dodania:   2019-11-30
Miasto:   cała Polska
Cena:   do uzgodnienia
 
Filtrowanie wody to dobry sposób na czystą oraz świeża wodę wprost z kranu. Marka Dafi to polski wytwórca, jaki od lat dostarcza filtry do wody czy urządzenia takie butelki i dzbanki filtrujące. Filtrowanie wody staje się coraz modniejsze, a dodatkowo przyczynia się do ochrony otoczenia naturalnego bowiem pozwala obniżyć zużycie wody butelkowanej ze marketów. Firma Dafi do swoich filtrów przepływowych opracowała specjalny klucz, dzięki któremu błyskawicznie możesz zamontować, zdemontować albo wymienić filtr we własnym lokalu. Klucz pasuje do każdego modelu filtrów Dafi, a jego specjalnie opracowany kształt zdecydowanie usprawnia wszystkie prace.
 
Imię / firma:   Dafi Klucz
Strona WWW:   bravecare.pl/pl/pozyteczne-rady/
Adres:   25-818 Kielce, ul. Fabryczna 24
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
     
Brak zdjęć.
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2019 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia