Bezdroża Gruzji - cała Polska - Wycieczki objazdowe na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Wycieczki objazdowe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Bezdroża Gruzji, cała Polska, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Wycieczki objazdowe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Bezdroża Gruzji, cała Polska

 
Data dodania:   2019-11-15
Miasto:   cała Polska
Cena:   2600
 
,,Wszystko tu stwarza wrażenie przybicia do przystani, dotarcia pod dach. Wszystko – klimat, krajobraz i obyczaje – namawia, żeby przysiąść w cieniu, łyknąć wina, odetchnąć i pomyśleć: fajnie tu". Ryszard Kapuściński.

Gruzja, choć cztery razy mniejsza od Polski, wydaje się bezgraniczna niczym ocean, ogromna. A wszystko dzięki górom i niezwykłym widokom.

Przygotowaliśmy dla Was fascynującą trasę, obejmującą największe zabytki, ale też ukryte perły oraz relaks na plaży.

👉 Zaczniemy od Kutaisi i okolic. Zobaczymy m.in. katedrę Bagrati, Monastyr, tajemniczą Jaskinię Prometeusza oraz przejdziemy się po lokalnych bazarach.
👉 Zwiedzimy Tbilisi, o którym mówi się, że jest miastem światłocieni i pastelowych nastrojów. Nacieszymy się urokliwymi uliczkami, modernistycznym mostem pokoju, oraz zielonymi wzgórzami. Wieczorem zrelaksujemy się w siarkowych łaźniach.
👉Dawit Geredża to najbardziej malowniczy region naszej podróży. Zwiedzimy jaskinie, klasztor oraz poszukamy starożytnych fresków.
👉 Signagi, zwane miastem miłości, które klimatem przypomina włoskie miasta Toskanii. Spróbujemy lokalnego wina, pysznych owoców oraz czurczeli - gruzińskiego słodkiego przysmaku.
👉 Uplisciche, Gori, Wardzia to kamienne arcydzieła z zapierającymi dech w piersiach widokami. Zobaczymy to na własne oczy!
👉 Ostatnie dwa dni spędzimy w Batumi, gdzie będziemy głównie relaksować się i pić dobre wino.

Szczegóły znajdziecie ➡ https://www.facebook.com/events/638930196633166/
 
Imię / firma:   Pakuj Plecak
Strona WWW:   pakujplecak.pl/
Adres:   brak
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Bezdroża Gruzji - cała Polska - Wycieczki objazdowe na CiekaweMiejsca.org
Wycieczki objazdowe, Bezdroża Gruzji
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2020 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia