Zapraszamy do Dębek na Pole namiotowe "Kaszub" - Wejherowo - na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Kempingi, pola namiotowe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Zapraszamy do Dębek na Pole namiotowe "Kaszub", Wejherowo, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Kempingi, pola namiotowe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Zapraszamy do Dębek na Pole namiotowe "Kaszub", Wejherowo

 
Data dodania:   2019-03-07
Miasto:   Wejherowo
Zobacz też ciekawe miejsca w woj. pomorskim
Cena:   do uzgodnienia
 
Pole namiotowe "Kaszub" jest położone na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego w przepięknym sosnowym lesie połączonym z urokliwą łąką porośniętą niewielkimi skupiskami drzew i krzewów oferując około 5 hektarów zróżnicowanego terenu (lasek, odkryty teren zielony, zadrzewiony teren zielony) do wypoczynku pod namiotami, w przyczepach campingowych, camperach, domkach letniskowych.

Teren usytuowany jest w zachodniej części Dębek około 50 m do wejścia na plażę nr 21 licząc do granicy lasu i około 250 m do Bałtyku.

Teren pola jest oświetlony, ogrodzony, wyposażony w system monitoringu kamer - w sezonie letnim: brama wjazdowa, zimowanie: całość obiektu,oraz posiada liczne i dogodne miejsca do podłączenia energii elektrycznej, posiadamy plac zabaw dla dzieci z boiskiem z podłożem piasku morskiego (niebrudzący). W sezonie letnim bezpieczeństwa gości całodobowo zabezpiecza wyspecjalizowana firma w ochronie. Na terenie znajduje się sklep spożywczy, wędzarnia ryb, stoisko owocowo-warzywne.

Obiekt objęty jest darmowym internetem WiFi.

Budynek sanitariatów posiada 10 natrysków i kilkanaście umywalek podzielonych na damską i męską część wyposażonych w ciepłą wodę. Pomieszczenia WC składają się z wydzielonych także części damskich i męskich. Prysznice i WC czynne są całodobowo z wyznaczonymi godzinami na sprzątanie.

Do dyspozycji turystów miejsca do zmywania naczyń, poboru wody i wiele innych ułatwień (np.pralki automatyczne, lodówka ogólnodostępna, darmowe ładowanie telefonów, depozyt dokumentów i innych rzeczy). Istnieje możliwość skorzystania z kompresora powietrza do nadmuchu materaców, kół przyczep, itp. oraz doładowania akumulatora poprzez udostępnienie prostownika do naładowania akumulatora. W ofercie także myjka ciśnieniowa KARCHER dla stałych klientów.

W ofercie obiektu posiadamy 4 domki letniskowe: 2 czteroosobowe - wyposażone w aneksy kuchenne, bez łazienki, oraz 2 czteroosobowe - wyposażone w aneksy kuchenne z łazienkami.

W ofercie istnieje możliwość pozostawienia przyczepy campingowej na okres zimowania wg cennika

W porozumieniu z kierownikiem obiektu oferujemy możliwość własnego doboru lokalizacji miejsca wypoczynku.

Recepcja czynna jest od godziny 8.00 do 21.00.

Oferujemy płatność za pobyt kartą bankową realizowaną przez terminal płatniczy, bądź gotówką.

Serdecznie zapraszamy.
 
Imię / firma:   Pole namiotowe \\
Strona WWW:   www.kaszub-debki.pl
Adres:   ul. Łąkowa 5 Dębki 84-110 Krokowa
Telefon:  
Adres e-mail:  
Pobyt ze zwierzakiem:   TAK
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Zapraszamy do Dębek na Pole namiotowe
, Zapraszamy do Dębek na Pole namiotowe "Kaszub"
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2021 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia