Hotel i Restauracja Dworski - Szczecin - Pozostałe na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Pozostałe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Hotel i Restauracja Dworski, Szczecin, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Pozostałe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Hotel i Restauracja Dworski, Szczecin

 
Data dodania:   2019-01-14
Miasto:   Szczecin
Zobacz też ciekawe miejsca w okolicach Szczecina
Cena:   do uzgodnienia
 
Hotel położony jest w Przecławiu, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 13, tuż za granicami administracyjnymi miasta Szczecina, zaledwie 5 km od jego centrum i 6 km od autostrady A6 biegnącej w kierunku Berlina. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy i szybki dojazd gościom.
Hotel i Restauracja Dworski to trzygwiazdkowy hotel biznesowy z 12 pokojami, piękną restauracją, cocktail barem oraz stylową Salą Małą – miejscem do kameralnych spotkań biznesowych lub towarzyskich.

Hotel Dworski w Przecławiu pod Szczecinem dysponuje 12 pokojami: jedno, dwu i trzyosobowymi. Część pokoi wyposażona jest w łóżka małżeńskie. Standardowe wyposażenie naszych pokoi obejmuje: TV z radiem, telefon, biurko, stolik, krzesła. Łazienki w pokojach wyposażone są w kabiny prysznicowe oraz suszarkę do włosów. Jeden pokój dwuosobowy jest pokojem o podwyższonym standardzie, z łóżkiem małżeńskim oraz dużą wanną.
We wszystkich pokojach działa Internet bezprzewodowy.
 
Imię / firma:   Hotel Dworski
Strona WWW:   www.hoteldworski.pl
Adres:   Przecław, ul. Pod Zodiakiem 2
Telefon:  
Adres e-mail:  
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Hotel i Restauracja Dworski - Szczecin - Pozostałe na CiekaweMiejsca.org
Pozostałe, Hotel i Restauracja Dworski
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2020 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia