Gospodarstwo Agroturystyczne na Polesiu - Chełm - Pozostałe na CiekaweMiejsca.org
 
Ogłoszenie turystyczne w kategorii Pozostałe zamieszczone przez użytkownika na serwisie www.ciekawemiejsca.org. Zobacz szczegóły ogłoszenia Gospodarstwo Agroturystyczne na Polesiu, Chełm, przeglądaj zdjęcia i skontaktuj się z ogłoszeniodawcą. Możesz też poszukać innych ogłoszeń z kategorii Pozostałe lub wrócić do strony głównej.
 
CiekaweMiejsca.org - darmowe ogłoszenia turystyczne
 
 
 
 

Gospodarstwo Agroturystyczne na Polesiu, Chełm

 
Data dodania:   2018-12-16
Miasto:   Chełm
Zobacz też ciekawe miejsca w woj. lubelskim
Cena:   do uzgodnienia
 
Zapraszamy do naszego rodzinnego gospodarstwa agroturystycznego. Miejsce otoczone lasami, położone w sąsiedztwie Sobiborskiego Parku Krajobrazowego pozwala odpocząć i odetchnąć od codzienności. Do dyspozycji naszych gości mamy dwa całoroczne domki (sześcioosobowy z aneksem kuchennym i czteroosobowy). Oferta obejmuje również wyżywienie oparte na domowej kuchni bazującej na ekologicznych, miejscowych produktach, własnej produkcji serach (kozich i krowich) i domowym pieczywie. Możliwości jakie daje położenie naszego gospodarstwa i jego okolica są praktycznie nieograniczone. Wędkarze, rowerzyści, piechurzy, miłośnicy przyrody - każdy znajdzie tu coś dla siebie.. Amatorów aktywnego wypoczynku zapraszamy do dzielenia naszej pasji - jazdy konnej. Odpowiednio dobrane, spokojne i doświadczone w terenie konie nadają się tak do nauki jazdy jak i na dłuższe wyprawy. W zależności od potrzeb i chęci naszych gości. Wszystkie nasze zwierzęta są przyjazne i przyzwyczajone do stałego kontaktu człowiekiem więc obcowanie z nimi może być dodatkową atrakcją, szczególnie dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do odpoczynku w leśnym zaciszu i ciepłej, domowej atmosferze.
 
Imię / firma:   Stajnia Rajdowa Geronimo
Strona WWW:   www.stajnia-geronimo.pl
Adres:   Majdan Stuleński 27
Telefon:  
Adres e-mail:  
Pobyt ze zwierzakiem:   TAK
 
Zobacz podobne ogłoszenia
 
 
 
Gospodarstwo Agroturystyczne na Polesiu - Chełm - Pozostałe na CiekaweMiejsca.org
Pozostałe, Gospodarstwo Agroturystyczne na Polesiu
 
 
 
Dodaj darmowe ogłoszenia kwater i noclegów
Edytuj dodane ogłoszenie
 
 Zobacz też
ZaMiasto.com.pl - ciekawe miejsca w Polsce - zamki, zabytki, góry
Strona o Korfu
 
 
 
 
Polityka prywatnosci   |   Polityka cookies   |   Regulamin   |   Kontakt   |   Reklama   |   Linki   |   Mapa serwisu Copyright 2006-2019 © CiekaweMiejsca.org
Internet Age - sieć reklamy internetowej
Zobacz też inne nasze serwisy  |  Darmowe ogłoszenia